Calgarianie są pieprzeni przez ratusz od 55 lat

0
77

Pod takim tytulem ukazal sie artykul na stronie gazety “CalgarySun” napisanego przez Rick Bell.
“Calgarians have been screwed by city hall for 55 years”

Miasto zwalnia z pracy policjantow, strazakow i inne wazne osoby ktore naprawde potrzebujemy, podwysza taxy mieszkancom bo nie mogli nigdzie znalesc sposobu zeby zaoszczedzic.. W tym samym czasie wyszlo najaw ze po cichutku w dalszmym ciagu od lat placa zlote bonusy dla swoich pracownikow. Otrzymuja podwojna emeryture i dodatkowo przydzielaja sobie te bonusy.

Koniec z premiami emerytalnymi dla radnych miast

Czy popierasz płacenie radom miejskim dziesiątek tysięcy dolarów jako złoty uścisk dłoni, gdy albo przejdą na emeryturę, albo zostaną wyrzuceni z urzędu przez wyborców?
Ponieważ to właśnie dzieje się teraz w City Hall.
Korzystając z danych zebranych przez Post Media, oto premia, która zostanie wypłacona każdemu radnemu miasta, jeśli zdecydują się nie startować ponownie lub zostaną pokonani w wyborach w 2021 r .:

Calgarianie są pieprzeni przez ratusz od 55 lat 1


Te bonusy są wypłacane na podstawie tego, jak długo Radny sprawuje swoje funkcje – wielu ma teraz prawo do premii sięgających nawet $100,000.00!
To niedorzeczny wydatek, którego obywatele nie mogą sobie już pozwolić, ponieważ Rada Miasta ponownie podnosi nasze podatki.
To kolejny przykład tego, jak Ratusz nie odczuwał takiego samego bólu, jak zwykli Calgarianie w tych trudnych czasach ekonomicznych.
Jeśli uważasz, że nadszedł czas, aby zakończyć praktykę dawania złotych uścisków (golden handshakes) dłoni odchodzącym radnym miasta,

Save Calgary już dziś – będziemy dalej naciskać na takie kwestie, aby wyborcy znali prawdziwą historię.

Taxpayers deserve the right to hold their local politicians accountable between elections. When they misbehave, ignore taxpayers and hike taxes, we should be able to fire them.
Jezeli zgadzasz sie to podpisz petycje

 AB: Recall at city hall 

Canadian Taxpayers Federation Logo

CANADIAN TAXPAYERS FEDERATION
a citizens advocacy group dedicated to lower taxes, less waste and accountable government

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here