Drag Queens rozbiera się teraz przed dziećmi dla „równouprawności”

0
607

Drag Queens rozbierala się przed dziećmi w Bibliotece Hrabstwa King w stanie Waszyngton, ponieważ najwyraźniej właśnie tam jest teraz nasze społeczeństwo.

And make no mistake: it’s coming for you..

SHEPHERD: Niepokojące kanadyjskie filmy „Sex Ed School” stają się popularne


Seria klipów wideo opublikowanych na Twitterze przez konto @QuestionLBGTQedu zwróciła uwagę na program Youtube o nazwie Sex Ed School, progresywny program edukacji seksualnej dla dzieci w wieku 9-12 lat.

W ubiegłym tygodniu seria klipów wideo opublikowanych na Twitterze przez konto @QuestionLBGTQedu zwróciła uwagę na program Youtube o nazwie Sex Ed School, progresywny program edukacji seksualnej dla dzieci w wieku 9-12 lat.

W jednym z viral klipów z tej serii kanadyjskie dzieci w wieku szkolnym sa nauczane  przez Nadine Thornhill i „badaczke seksu” Eva Bloom, że „niektórzy ludzie urodzeni z sromami mogą być chłopcami”. opowiada uczniom o swojej historii życia: urodziła się jako dziewczynka, ale zawsze był „chłopczycą” o „krótkich włosach”, a teraz otrzymała podwójną mastektomię i jest mężczyzną.


Sexualising children with sex education.

Step 4: Gender Queering. “Remember that penis we taught you to play with? You probably think that’s a sign you’re a boy…”

Video 1 of 2 pic.twitter.com/3AD7cuHjbd
— Questioning LGBT/CSE Education (@QuestionLGBTedu) November 10, 2019

Ten klip zgromadził ponad 1,5 miliona wyświetleń.

W kolejnym filmie student pyta Kaleba, jakie „części” ma, i odpowiada, że mówi ludziom tylko, co jest w jego spodniach „jeśli ludzie się tam dostają”.

Następnie Kaleb porównuje wygodne krzesła i niewygodne krzesła z wygodnymi lub niewygodnymi dla twojego ciała i mówi, że wszyscy ostatecznie zdecydują, czy chcą wziąć hormony, poddać się operacji, czy w ogóle nic nie robić.

W innym klipie gospodarze Nadine i Eva mówią dzieciom: „nie ma właściwego ani niewłaściwego wieku, aby się zakochać” i „ludzie zakochują się w różnym wieku”, zanim rozmawiają o „miłości własnej” do masturbacji .

W ostatnim klipie opublikowanym na koncie @QuestionLGBTQEdu dwie drag drag queens, Fluffy Soufflé i Fay Slift (wymawiane jako „lifting twarzy”) uczą dzieci o różnych orientacjach seksualnych.
 

Sexualising children with sex education.

Step 5: You’re all on a queer spectrum! (If you disagree it’s only because you haven’t realised it yet)

Sit at the feet of your new role models and embrace the limitless potential of being queer! Everyone is a potential partner now… pic.twitter.com/FYmERBdqwy 

— Questioning LGBT/CSE Education (@QuestionLGBTedu) November 11, 2019

Program Sex Ed School został stworzony przez Shaftesbury z Toronto i jest produkowany przez Shaw Rocket Fund.

Nie ma dowodów na to, że filmy są obowiązkowe w żadnej szkole w Kanadzie, ale nauczyciele mogą przedstawić je według własnego uznania, a każdy z filmów z ośmioczęściowej serii ma tysiące wyświetleń na Youtube.

Jeśli chodzi o gospodarzy, Nadine Thornhill była jednym z głosów na temat deplformacji przemówienia feministycznej mówcy Meghan Murphy podczas przemówienia w Bibliotece Publicznej w Toronto, a Eva Bloom wymienia siebie jako mgr „Sexting”. Na swoim Instagramie Bloom pisze mottos takie jak „Płać za swoje porno” i „Fisting nie faszyzm”, a także zdjęcia przedstawiające siebie z fallicznymi zabawkami erotycznymi.

Meghan Murphy is all about promoting discrimination. Even her event description about “the concept of gender identity and it’s legislative ramifications on women in Canada,” is reductive and dehumanizing.

— Nadine Thornhill (she/her) (@NadineThornhill) October 28, 2019

Filmy z Sex Ed School przypominają film CBC z 2018 r. Zatytułowany „Szczęśliwy miesiąc dumy!”, W którym Jessi Cruickshank mówi grupie dzieci w wieku około 5-9 lat, że Jodie Foster „skłoniła mnie do kwestionowania mojej seksualności, gdy byłem dzieckiem, ponieważ lubiłem jej tak bardzo… i była nago w filmie… nie, że pamiętam kilka razy. ”

Trzeba zadać pytanie, dlaczego wiadomości w programie Sex Ed Schools są tak mocno skoncentrowane na zaimkach, płynności płci, przeciąganiu, transpłciowości i sposobach uprawiania seksu. W końcu publiczność to małe dzieci, na które transgenizm raczej nie ma wpływu, nie mówiąc już o zrozumieniu złożoności najnowszych trendów pochodzących od aktywistów trans.

Krytykowanie programów seksualnych często kończy się oskarżeniem krytyki o trop „Myśl o dzieciach” lub wpadnięciem w panikę moralną. Ci, którzy krytykują współczesny program seksu, nazywani są również purytanami i prudami.

Niepokojące jest jednak to, że nakręcono publicznie dostępny film, w którym w pierwszej scenie dzieci jęczą i zakrywają oczy, rozmawiając o sprawach seksualnych, ale w następnej scenie dotykają lalek piersiami i genitaliami, tak jak są nakręcony z wykrzyknikami „to owłosiony penis”.

Jeśli sprzeciw wobec tej iteracji programu Sex Ed School czyni mnie purytańską prudą, nie mam nic przeciwko.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here