Jeszcze tylko pięć dni, zanim nadejdzie 1 lipca, a Alberta stanie się pierwszą prowincją w Kanadzie, która usunie ograniczenia COVID-19!

This year, Kenney sees Canada Day as Freedom Day.

0
165
End Calgary's Mask Mandate

W Calgary Sun Jason Kenney mówił o tym, dlaczego jest pewny zniesienia ograniczeń, biorąc pod uwagę wysoki poziom szczepień w całej prowincji. Przeczytaj więcej tutaj.

Premier Alberty Jason Kenney ogłosił w piątek, że jego prowincja zniesie praktycznie wszystkie ograniczenia dotyczące zdrowia publicznego związane z COVID-19 do Dnia Kanady w tym roku. Kenney ogłosił to podczas uroczystej konferencji prasowej, na której podziękował mieszkańcom Alberta za ustawienie się w kolejce po szczepionki.

This year, Kenney sees Canada Day as Freedom Day.

Gdy Alberta wejdzie w trzeci etap swojego planu ponownego otwarcia, ograniczenia dotyczące gromadzenia się wewnątrz i na zewnątrz zostaną zniesione. Podobnie znikną ograniczenia pojemności miejsc kultu i przedsiębiorstw.

Według rządu Alberty, obowiązkowe wymagania dotyczące maskowania w pomieszczeniach również zostaną zniesione, jednak „ograniczone i specyficzne ustawienia” mogą nadal wymagać noszenia maski w transporcie miejskim i taksowkach.

Wymagania dotyczące izolacji będą nadal obowiązywać dla tych, którzy uzyskają pozytywny wynik testu na COVID-19, nawet po wejściu prowincji w trzeci etap.

Jeszcze tylko pięć dni, zanim nadejdzie 1 lipca, a Alberta stanie się pierwszą prowincją w Kanadzie, która usunie ograniczenia COVID-19! 1

„Nigdy nie wątpiłem, że wspólnie osiągniemy ten kamień milowy, że zbierzemy się razem jako prowincja, jako naród i zrobimy to w prawdziwym duchu Alberty”.- Jason Kenney

End Calgary’s Mask Mandate

Rada Calgary właśnie głosowała 8-6 głosami za utrzymaniem mandatu nad przedłużeniem mandatu obowiazkowego noszenia masek w Calgary co najmniej do sierpnia, a potencjalnie nawet dłużej!!!.

Jeszcze tylko pięć dni, zanim nadejdzie 1 lipca, a Alberta stanie się pierwszą prowincją w Kanadzie, która usunie ograniczenia COVID-19! 2

Dzieje się tak pomimo wygaśnięcia mandatu prowincji do noszenia masek z końcem tego miesiąca.
Rada wyraźnie i celowo ignoruje fachowe porady medyczne i naukowe z prowincji i zamiast tego zdecydowała się posłuchać rad dr Raja Bhardwaja.

Dr Bhardwaj jest lekarzem rodzinnym z Calgary i chociaż jesteśmy pewni, że jest doskonały w tej roli, to jednak NIE jest epidemiologiem ani ekspertem od chorób zakaźnych. Dr Bhardwaj faktycznie zalecił, aby Rada utrzymywała nakaz maski na czas nieokreślony i usunęła ją tylko w oparciu o niejasny zestaw kryteriów dotyczących szczepień drugiej dawki, hospitalizacji i numerów przypadków.

Pamiętaj, że jest to przeciwieństwo porad udzielanych przez rzeczywistych ekspertów w dziedzinie epidemiologii i chorób zakaźnych, którzy zalecają, aby pod koniec czerwca usunięcie wymagań dotyczących masek w Albercie było bezpieczne.

Podczas spotkania Rady kilku radnych zapytało burmistrza i urzędników miejskich, dlaczego korzystają z porady lekarza rodzinnego zamiast ekspertów. Urzędnicy miejscy po prostu powiedzieli, że chcą alternatywnej opinii.

To jest nie do przyjęcia. Rządy mają ogromne uprawnienia do naruszania wolności obywateli, ale aby to zrobić, muszą być w stanie przedstawić dowody, że każda interwencja jest uzasadniona. Po prostu już tak nie jest.

Osoby starsze, olslabione otrzymały obie dawki, większość Calgarczyków otrzymała pierwszą dawkę (w rzeczywistości wyższy odsetek niż gdzie indziej w prowincji), a liczba przypadków i hospitalizacji gwałtownie spadła. Lokalny stan wyjątkowy w Calgary i prowincjonalny stan wyjątkowy w Albercie już nawet nie obowiązują!

Prawda jest taka, że istnieje pewien typ polityka i pracownika rządowego, który cieszył się dodatkowymi uprawnieniami, jakie posiadał podczas tej pandemii, i nie jest jeszcze gotowy do rezygnacji z tej władzy.

Nikt nie sugeruje zakazu Calgarian noszenia maski, jeśli chcieliby nadal to robić, ale wszystkie dowody naukowe pokazują, że nadszedł czas, aby usunąć nakaz noszenia maski. Jeśli się zgadzasz, podpisz naszą petycję w sprawie zakończenia mandatu maski z Calgary.

PODPISZ PETYCJE

Za utrzymaniem mandatu obowiazkowego noszenia masek Calgary’ego głosowali burmistrz Nenshi i radni Gondek, Keating, Woolley, Carra, Chahal, Colley-Urquhart i Farrell.

Jeszcze tylko pięć dni, zanim nadejdzie 1 lipca, a Alberta stanie się pierwszą prowincją w Kanadzie, która usunie ograniczenia COVID-19! 3

PAMIETAJ O TYM W WYBORACH MIEJSKICH NA JESIEN !!!


Przeciw obowiazkowi noszenia maselk głosowali radni Chu, Davison, Demong, Farkas, Magliocca i Sutherland.

Ludzie czasami pytają nas, czy petycje działają i czy politycy kiedykolwiek ich słuchają. Cóż, z przyjemnością informuję dzisiaj, że po odbyciu nadzwyczajnego spotkania Rada Edmonton zagłosowała za usunięciem mandatu maski, dokładnie tak, jak apelowaliśmy w naszej petycji do Edmonton na początku tego tygodnia. Teraz kolej Calgary’ego.

Nasza petycja do Rady Calgary ma już prawie 9000 podpisów. Wraz z decyzją Edmonton o uchyleniu mandatu, presja na radę Calgary będzie naprawdę wywierana. Utrzymujmy tę presję, osiągnijmy nasz cel 10 000 podpisów i nie tylko. Jeśli jeszcze nie podpisałeś petycji o zakończenie mandatu maski z Calgary, możesz podpisać tutaj:

PODPISZ PETYCJE

Uratujmy Calgary!!!!!!!!!!!!! Calgary Councillor Jeromy Farkas bedzie kandydowac na burmistrza w wyborach w 2021 roku

Polonia Calgary podaj dalej text

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here