Profanacja Pomnika Jana Pawla II w Edmonton!

0
354
Profanacja pomnika JP2 w Edmonton

W nocy z soboty na niedziele 26-27 czerwca 2021 kobieta (zgodnie z security video) oblała pomnik Jana Pawła 2 czerwoną farbą zostawiając dziesiątki śladów swoich rąk i stóp.

Lewicowe bojówki atakują kościoły.

Video Bogdan Koral Konikowski: Polskie Radio Edmonton Wystarczy wpisać w YouTube “POLSKIE RADIO EDMONTON oraz datę każdej soboty” LINK kontaktowy >>> TUTAJ <<<

Spójność haseł, przekazu propagandowego i form działania, jasno wskazują, że wypadki te zostały wcześniej przygotowane, a następnie wyreżyserowane przez radykalne organizacje lewicowe, wspierane przez wpływowe lobby mające swoje ośrodki w Kanadzie i za jej granicami, dążące do destabilizacji sytuacji w naszym kraju i sprowokowania rewolucji przeobrażającej nasze społeczeństwo.

Grupy barbarzyńców i zwyrodnialców atakuja koscioly i profanuja Msze swiete w Kanadzie.

Prof. Bartyzel: strategia szatana polega na zohydzeniu Kościoła.
„Widać wyraźnie, że strategia szatana w walce z Kościołem polega dzisiaj na skoncentrowaniu ataku na Jego (Kościoła) delegitymizacji moralnej, całkowitym zohydzeniu go w oczach ludzi i przedstawieniu go wręcz jako organizacji zbrodniczej, kierowanej żądzą władzy, chciwością i występkami obyczajowymi.
Nie jest to oczywiście jakaś nowość: we wszystkich rewolucjach (a każda rewolucja jest dziełem szatana, zaś rewolucjoniści tylko jego narzędziami) występował wątek organizacji przestępczej, tuczącej się na krzywdzie ludu.
Jest jednak pewna różnica w stosunku do minionych epok”
– zaczyna swój wpis prof. Bartyzel zauważając, że w minionych epokach rewolucyjni wrogowie ładu i porządku podejmowali z Kościołem spory o idee, tworzyli „alternatywne kościoły” i „nowe teologie” jak AGENDA 2021 / Agenda 2030 i Great Reset!


Dwa kolejne kościoły katolickie spłonęły w Kolumbii Brytyjskiej

Dwa kościoły katolickie w regionie Similkameen zostały zniszczone przez pożary, co zwiększyło całkowitą liczbę pożarów kościołów w BC do czterech w ciągu ostatniego tygodnia.

Profanacja Pomnika Jana Pawla II w Edmonton! 1

Według Lower Similkameen Indian Band, kościół św. Anny w pobliżu Hedley i kościół Chopaka w pobliżu Keremeos zostały spalone wcześnie w sobotę rano.
Pożary pojawiły się niecały tydzień po podpaleniu dwóch innych kościołów katolickich na obszarach Penticton i Osoyoos.

W oświadczeniu dla mediów Keith Crow, szef indyjskiego zespołu Lower Similkameen, powiedział, że przyczyna nie została jeszcze ustalona, ale uważa, że pożary zostały wzniecone celowo. „Mamy w naszym kraju pobożnych katolików i ludzi, którzy nadal praktykują, i wspieram ich tak, jak wspieram wszystkich innych” – powiedział.

„W tym momencie jest przedmiotem dochodzenia, dopóki nie dowiemy się więcej. Niewiele mogę powiedzieć, ale nie jestem szczęśliwy – powiedział Crow.
„Wcale tego nie akceptuję. Wspieram wszystkich moich członków, niezależnie od ich religii i przekonań. Mam nadzieję, że na dłuższą metę te osobniki zostaną złapane. To jest niedopuszczalne.”

Musimy stanąć w obronie kościołów, choćby nawet próbowali nas od tego odwieść niektórzy biskupi i kapłani, przestraszeni skalą i siłą wystąpień.

Profanacja Pomnika Jana Pawla II w Edmonton! 2

Broniąc kościołów, stajemy w obronie Jednego, Świętego Katolickiego i Apostolskiego Kościoła. Jest on przede wszystkim Mistycznym Ciałem Chrystusa, ale również wspólnotą wiernych, do której należymy, a ponadto skarbnicą dziedzictwa duchowego, z którego wynika kultura całego naszego Narodu.

Również chroniąc księży przed bezpośrednimi atakami na nich, nawet pomimo świadomości, że mogą znajdować się pomiędzy nimi i ci, których przewiny zszargały dobre imię Kościoła, dajemy świadectwo naszej wiary i poszanowania dla ustanowionej przez Zbawiciela instytucji kapłaństwa.

Przeczytaj artykul ponizej >>>

Biskup Calgary mówi, że „główna odpowiedzialność” za szkoły stacjonarne spoczywa na Ottawie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here