Lewicowe media nazywają to „kontrowersyjnym” wspieraniem ropy i gazu. Poważnie?

0
85
Leader Jason Kenney United Conservative Party

Mainstream media ( MSM) i lewicowi eksperci po raz kolejny wpadli w histerię na temat naszego lidera Jasona Kenneya w koszulce I 🖤🍁 OIL & GAS wspierającej nasz przemysł naftowy i gazowy na Gray Cup w zeszły weekend.

Jeden z reporterów CBC nazwał go „kontrowersyjnym”, wtrącił się również Huffington Post, a inny internetowy serwis informacyjny nazwał go „bezklasowym”. Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Rachel Notley i jej NDP MLA zostały zgorszone, biuro premiera pokazało znak wsparcia dla branży w ich oknie.

Gdy NDP desperacko trzymały się władzy, nosili bluzy i umieszczali w swoich biurach znaki wspierające nasz sektor energetyczny. Ale teraz, gdy wrócili już na opozycyjne ławki, znów starają się zdobyć przychylność tych, którzy chcą zobaczyć upadek naszego przemysłu naftowego i gazowego.

Przykro to mówić, ale bardziej są zainteresowani wspieraniem aktywistow finansowanych przez zagraniczne anty-kanadyjskie grupy niż trzymaniem za pracownikami zależnymi od naszego sektora energetycznego, czy to w restauracji w Nanton, myjni samochodowej w Grande Prairie, czy samotnego rodzica próbując związać koniec z końcem w Edmonton.

Właśnie dlatego jesteśmy dumni, że możemy walczyć.

W ten weekend w Calgary konserwatyści zbierają się, aby porozmawiać o ścieżce rozwoju naszej prowincji i przemysłu.

Mamy nadzieję, że się tam zobaczymy. Możesz zarejestrować się już dziś tutaj i usłyszeć swój głos! I 🖤🍁 OIL & GAS

Dzięki!

Zjednoczona Partia Konserwatywna

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here