Najgorętszy utwór taneczny w tym tygodniu – Justin Trudeau ostrzega przed “speaking moistly”

Apr 08, 2020 • “It prevents you from breathing or speaking moistly on them,” Trudeau said, then instantly regretted. “What a terrible image,” he immediately muttered after the misstep, shaking his head ...

0
133

Najgorętszy utwór taneczny w tym tygodniu ma zdecydowanie retro synth-popowy klimat i wokale premiera Kanady Justina Trudeau.

„Speaking Moistly” zostało stworzone przez użytkownika YouTube „anonimowy” po tym, jak Trudeau wypowiedział – i od razu żałował – to zdanie, mówiąc o maskach na twarzy podczas jednego z codziennych briefingów COVID-19.

Gdyby tylko premier Justin Trudeau nosił maskę na odprawie koronawirusa we wtorek, być może byłby w stanie ukryć swój natychmiastowy żal po tym, jak powiedział, że maski uniemożliwiają ludziom „wilgotne” mówienie o innych.

Trudeau reklamował zalety Kanadyjczyków noszących maski podczas kryzysu COVID-19, kiedy wydawał się, że promuje niektóre z tych korzyści w niezbyt sprytny sposób, który wywołał silne reakcje w mediach społecznościowych.

„[Maska] chroni innych bardziej niż ciebie” – powiedział Trudeau, po czym zwolnił, by znaleźć właściwe słowa.

„Zapobiega oddychaniu lub mówieniu na ich temat” – powiedział Trudeau, po czym natychmiast pożałował.

„Co za okropny obraz” – mruknął natychmiast po niewłaściwym kroku, potrząsając głową, po czym ruszył naprzód. „Ale w rzeczywistości ludzie mogą to zrobić w określonych sytuacjach”.

Trudeau najwyraźniej skopał się po skandalicznym komentarzu, ale to nie przyniosło mu przepustki w mediach społecznościowych, gdzie krytycy gromadzili się, by śmiać się z tego dziwnego komentarza.

„Ile osób czuje się niekomfortowo z„ wilgotno ”?” zapytał jeden użytkownik.

„Właśnie dlatego Trudeau ZAWSZE czyta ze skryptu napisanego dla niego”, napisał inny użytkownik. „Kiedy musi myśleć na własnych nogach, to właśnie wychodzi.”

Inny użytkownik dokonał edycji filmu, aby przedstawić go jako jeden z Ministrów Dziedzictwa Kanady.

Inny użytkownik dokonał edycji filmu, aby przedstawić go jako jeden z Ministrów Dziedzictwa Kanady.

Czekałem, aż Justin Trudeau przemówi wilgotnie, odkąd został wybrany.

  • smerobin (@smerobin) 7 kwietnia 2020 r

Bardzo ważne jest, aby słuchać naszych urzędników państwowych podczas wykonywania odpowiednich protokołów dystansowania społecznego. Na przykład, gdy Justin Trudeau mówi, że ludzie mogą nosić maski niemedyczne, ponieważ chronią cię przed „oddychaniem lub mówieniem wilgotnym”, powinieneś słuchać. pic.twitter.com/K73hrRccu0

  • Alissa Golob (@alissagolob) 7 kwietnia 2020 r

Kilka osób szybko dodało „wilgotno” do listy najbardziej pamiętnych pomyłek słownych Trudeau, dołączając takie komentarze, jak „ludzie” i „papierowa butelka wody po napoju”.

Jednak inni postrzegali komentarz premiera jako prawdziwą – choć niezręcznie wyrażoną – irytację, którą należy się zająć.

„Nie lubię, jak ludzie oddychają lub„ mówią mokro ”na mnie”, powiedział jeden ze zwolenników. „Odnoszę się do tego przemówienia w 100 procentach i gardzę każdym, kto uważa, że mówienie w sposób wilgotny innym jest w porządku”.

„Trudeau naprawdę wie, jak złagodzić nastrój”, powiedziała inna osoba.

„Trudeau nieumyślnie stworzył nową okropną frazę, której zamierzam od razu zacząć używać”, dodał inny użytkownik.

Justin Trudeau mówi, żeby nie mówić do nikogo wilgotno, więc lepiej posłuchaj

  • BY GЯΛDY (@gradycolby) 7 kwietnia 2020 r

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here