Powiedzieli „musisz nosic maske” – lewicowa biurokracja jest pandemią!

It was never about covid, it was about control!!!

0
299
biurokracja jest pandemią!

Wirus Covid 19 miał być zamkniety w laboratorium, w którym ludzie noszą kombinezony astronautów i przechodzą przez potrójne uszczelnione drzwi. Stwierdzenie, że teraz, po wydostaniu sie virusa na zewnatrz, myslisz ze maska czy bandana w magiczny sposób załatwi sprawę?

COVID-19: Anti-mask rally planned as Calgary city council looks at making masks mandatory
July 19 , 2020 Olympic Plaza downtown Calgary 1:00 pm

The city of Calgary needs to get it’s revenue up by ticketing those not wear masks after this mandate!! Slimy politicians!
Next election can’t come soon enough!

Miasto Calgary nie będzie już w stanie wyjątkowym od piątku, ale burmistrz Naheed Nenshi popycha do użycia maski w transporcie i później wszędzie w calym miescie!

Powiedzieli „musisz nosic maske” - lewicowa biurokracja jest pandemią! 1
Major Naheed Nenshi joined volunteers at the Whitehorn Community Centre to speak about this years upcoming Neighbour Day. The city is encouraging citizens to decorate their homes and host virtual Neighbour Day events during the COVID-19 pandemic in Calgary. Neighbour Day runs next Saturday June 20th. Thursday, June 11, 2020. Brendan Miller/Postmedia

Niesamowite, jak przeszliśmy od „maski są bezużyteczne i pogarszają sytuację”

do „Myślę, że możesz je nosić, jeśli pozwoli ci poczuć się bezpieczniej”,

do „będziemy ścigać cię za to, że nie nosisz maski”.

Andrew Lawton

It’s unfortunate that these policies are based on pure fear/panic rather than actual science. The Ottawa Civil Liberties Association has written the WHO requiring them to revoke their mask-wearing recommendation because it’s founded in fiction, not fact.

Face mask safety

To jest POLITYKA. Nie nauka..

Zarzuty „silnych dowodów” na obowiązkowe maski z tkaniny noszone przez ludzi zdrowych w miejscach publicznych są absolutnie fałszywe. Ich decyzja ma charakter polityczny. NIE jest oparta na zadnych opublikowanych dowodach naukowych na # COVID19. Oto najnowsza recenzja systemu Lancet

Powiedzieli „musisz nosic maske” - lewicowa biurokracja jest pandemią! 2

W końcu rozmiar ma znaczenie..

Rozmiar porów tkaninowych pokrycia twarzy wynosi od ~ 20-100 mikronów. Wirus Covid jest 200-1000 razy mniejszy niż 0,1 mikrona. Ustawienie ogrodzenia z metalowej siatki nie uchroni cie od komara!.

Powiedzieli „musisz nosic maske” - lewicowa biurokracja jest pandemią! 3

Nawet najbardziej cenione czasopisma medyczne przyznają, że ich celem jest uspokojenie niepokoju. „Największym wkładem rozszerzonych protokołów maskujących może być zmniejszenie transmisji lęku…”

Posluchaj wywiadu Danielle Smith z Dr. Martha Fulford, an associate professor and infectious diseases specialist at McMaster University,

Material napisany przez człowieka certyfikowanego przez OSHA, a następnie informacje i zasoby dotyczące praw kanadyjskich!
„Dla wszystkich osob, które noszą maski (szczególnie ci z was, którzy myślą, że noszenie jej na zewnątrz NIE jest głupie). It was never about covid, it was about control! Wiem, że zaraz pęknię Twoja mydlana bańka „doktora Google”

Derek Sloan Member of Parliament

Polecamy najnowszy artykuł Derka Sloana:

Why have masks suddenly gone from “not effective” to “mandatory”?

If this mask rule is about safety, and about science, why wasn’t it brought in back in March or April, when both cases and hospitalizations were peaking in Canada?

We must be vigilant in guarding our civil liberties at all times—and especially in times of crisis—because rights we take for granted, once surrendered “temporarily” to those in government, may turn out not to be so easily regained. 

I am 100% opposed to making any eventual COVID-19 vaccine mandatory for Canadians, and I will guard against any unjust limitations of our rights introduced in the name of public safety or other invocations of the “common good”.

Derek Sloan
Member of Parliament

Polecamy tez video Dr. Shiva
DR.SHIVA LIVE: To Mask or Not to Mask? THAT is the Question. A Scientific Perspective. Dr. SHIVA Ayyadurai, MIT Ph.D. in Biological Engineering, the Inventor of Email, Scientist, Innovator, U.S. Senate Candidate (R-MA) will discuss the latest scientific research on the wearing of masks by the public.

In the past week, Dr. Anthony Fauci and the New England Journal of Medicine have admitted that masks are little more than symbols. Virtue signaling.

The New England Journal of Medicine

For those of you who shout “science” like it’s a Tourette tick, this is from the New England Journal of Medicine on May 21, 2020:

Autor: Andrea Card-
“Więc maski? Posiadam certyfikat OSHA 10 i 30. Wiem, że niektórzy z was też. Naprawdę nie wiem DLACZEGO OSHA nie wystąpiła i zatrzymała bzdury, ALE chcę opisać 3 rzeczy • Maski N95 i maski z otworami wydechowymi • Maski chirurgiczne • Maski filtracyjne lub tkaninowe

Okej, więc po dalszej inspekcji OSHA stwierdza, że niektóre maski są w porządku i nie w niektórych sytuacjach. Jeśli pracujesz z oparami i chemikaliami w aerozolu i dasz swoim pracownikom niewłaściwe maski, a oni zachorują, możesz zostać pozwany.

COVID-19: Anti-mask rally planned as Calgary city council looks at making masks mandatory
July 19 , 2020 Olympic Plaza downtown Calgary 1:00 pm

Maski N95: są przeznaczone do środowisk SKAŻONYCH. Oznacza to, że kiedy wydychasz powietrze przez N95, wydychasz je do zanieczyszczonego srodowiska. Wydech z masek N95 jest odpowietrzany w celu natychmiastowego oddychania bez filtracji. Nie filtrują powietrza podczas wydychania.

Nie muszą. Wniosek: jeśli jesteś w pomieszczeniu, a facet z Covidem ma maskę N95, jego oddech nie jest filtrowany, wydychając go w pomieszczeniu (ponieważ został zaprojektowany dla już zanieczyszczonych środowisk, nie filtruje powietrza przy wyjściu).

Maska chirurgiczna: maski te zostały zaprojektowane i zatwierdzone do środowisk STERYLNYCH. Ilość cząstek i zanieczyszczeń w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym, w którym ludzie sie obracaja ZABLOKUJĄ te maski, BARDZO szybko.

Wilgoć z oddechu w połączeniu z zatkaną maską sprawi, że stanie się „bezużyteczna”. JEŻELI wejdziesz w kontakt z Covidem, a twoja maska ​​go złapie, staniesz się chodzącym dystrybutorem wirusów. Za każdym razem, gdy nakładasz maskę, oddychasz zarazkami

Gdziekolwiek poszedłeś. Powinny być zmieniane lub wyrzucane co „20-30 minut w niesterylnym środowisku”.

Maski z tkaniny: Nie mogę nawet uwierzyć, że muszę to wyjaśnić, ale proszę bardzo. Dzisiaj trzy osoby wskazały na swoje maski, gdy przechodzili obok mnie, wchodząc do Lowe’a. Powiedzieli „musisz nosić maskę”

Powiedziałem bardzo wyraźnie: „te maski nie działają, w rzeczywistości sprawiają, że jesteś chory”, „pshh” Mam nadzieję, że do tej pory wszyscy wiecie, że maski CLOTH niczego nie filtrują. Masz na myśli flagę amerykańską, którą zrobiła moja ciocia? Tak. Ten ze słonecznikami, który wygląda tak słodko? Tak.

Podczas wydechu pozbywasz się płuc z zanieczyszczeń i dwutlenku węgla. Maseczki z tkaniny najlepiej wychwytują ten dwutlenek węgla. W rzeczywistości ryzykuje twoje zdrowie, zamiast go chronić.

Wilgoć uwięziona w tych maskach może przemienić się w pleśń przez noc. Suchy kaszel, nasilone alergie, ból gardła to objawy mikro-pleśni w masce.

Ostateczna odpowiedź: * N95 wysadza wirusa w powietrze od osoby skażonej.

Maska chirurgiczna nie jest przeznaczona dla świata zewnętrznego i nie będzie filtrować wirusa podczas wdychania przez niego. Filtracja działa na wydechu (jak worek próżniowy, działa tylko w jedną stronę), ale prawdopodobnie zatrzymuje się po 20 minutach, co czyni go bezużytecznym poza STERYLNYM ŚRODOWISKIEM

Maski z tkaniny są gorsze niż żadne. Jest to równoważne z użyciem ogrodzenia z ogniw łańcucha do zatrzymania komarów.

CDC chce, abyśmy nadal nosili maski. Maski nie działają. Są one wykorzystywane do zapewnienia fałszywego komfortu i realizacji określonego programu. Na miłość boską, zbadaj przeznaczenie i przeznaczenie każdej maski, założę się, że NIE znajdziesz żadnych, które służą do „obrony wirusowej”!.

Najlepsza rada to podobnie jak KAŻDY Flu season na grypę, umyj ręce. Odkaż ręce. Nie dotykaj rzeczy. Wyczyść swój telefon. Nie dotykaj ludzi. I zachowaj dystans!.

Czemu? Ponieważ twój oddech śmierdzi, twój dezodorant zawodzi, twoje buty są stare i śmierdzą, że koszule nie są czyste, a ja lubię swoją przestrzeń. Zaufaj mi, słyszę cię stąd. Wiele powodów do zachowania dystansu i higieny ciała. Ale zaufaj mi, maski nie działają.

Lokalizacja Stowarzyszenia Bezpieczeństwa i Zagrożeń w Pracy. Najlepsza amerykańska organizacja bezpieczeństwa. Regulują i kształcą pracowników azbestu, gabinety chirurgiczne, nazywacie to.

Occupational Safety & Hazard Association sited. The top American organization for safety. They regulate and educate asbestos workers, surgical rooms, you name it.

Wiem, fakty są do kitu. Wrzucają klucz do idealnie (pozornie) zapakowanej pigułki, którą chętnie połykasz. Fakty sprawiają, że musisz sformułować WŁASNĄ OPINIĘ, zamiast zwracać się do kogoś innego, i wiem, jak niewygodne jest to, że wielu z was.

Ontario government says masks don’t work — but cities say: Wear one or else

Powiedzieli „musisz nosic maske” - lewicowa biurokracja jest pandemią! 4

PRZYDATNE LINKI

Canadian Human Rights Act
https://www.chrc-ccdp.gc.ca/eng/content/your-guide-understanding-canadian-human-rights-act-page1

Ontario Human Rights Commission http://ohrc.on.ca/en

Health Protection and Promotion Act, R.S.O. 1990, c. H.7

https://www.ontario.ca/laws/

Section 7 – Life, liberty and security of the person

https://www.justice.gc.ca/eng/csj-sjc/rfc-dlc/ccrf-ccdl/check/art7.html

Charter of Rights and Freedoms

https://laws-lois.justice.gc.ca/eng/Const/page-15.html

Ontario Civil Liberties association

http://ocla.ca/opposing-mandatory-face-masks-in-ontario-municipalities/

https://www.theweathernetwork.com/ca/news/article/health-experts-advise-against-wearing-a-mask-outside-in-the-heat-and-humidity?fbclid=IwAR0cjJ_cu2px2LGTjEidGoe5MgiIGspcmTCdaYtWkiHjTG-PizNmW_r9xsU

Powiedzieli „musisz nosic maske” - lewicowa biurokracja jest pandemią! 5

Jeśli twoja maska ​​daje ci bezpieczeństwo, z pewnością ją noś. Tylko wiedz, że to fałszywe poczucie bezpieczeństwa i nie powinieneś nikogo zawstydzać czy zmuszac do uczestnictwa w tym teatrze.

We’ve become a society controlled by fear and feels over facts and data. Cloth mask DO NOT WORK!

Next Up: Mandatory Vaccinations

COVID-19: Anti-mask rally planned July 19 , 2020 Olympic Plaza downtown Calgary 1:00 pm as Calgary city council looks at making masks mandatory on Monday.

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here