Wycofano oskarżenie przeciwko pastorowi Arturowi Pawlowskiemu w Calgary ukaranego grzywną za wyżywienie bezdomnych podczas COVID-19

0
1034
Artur Pawłowski Rebel News

Społeczne oskarżenia o dystans wobec Artura Pawłowskiego zostały oficjalnie odrzucone przez prokuratorów koronnych po kampanii FightTheFines.com Rebel News w celu zwalczania oszustw.

W połowie kwietnia Pawłowski karmił bezdomnych w centrum Calgary, kiedy otoczyło go ponad pół tuzina policjantów i nałożyło na niego grzywnę w wysokości 1200 dolarów.

Najwyraźniej zgromadzenie to naruszyło nowe przepisy dotyczące blokowania koronawirusa, ale było więcej funkcjonariuszy policji uczestniczących w tym „przestępstwie” niż rzekomych przestępców.

Aby wcierać sól w ranę Pawłowskiego, zaledwie kilka tygodni później, policja patrzyła, jak Black Lives Matter i radykałowie ANTIFA maszerują przez dokładnie to samo miejsce, w którym Pawłowski karmił bezdomnych.

Samo szaleństwo brzmi prawie jak fikcja.

Organizacja charytatywna działała na zewnątrz, co jest znacznie bezpieczniejsze niż jakiekolwiek schronienie karmiące ludzi w ciasnych, ciasnych pomieszczeniach.

Nie miało to znaczenia dla funkcjonariuszy policji, którzy zachowywali się dziwnie agresywnie wobec chrześcijańskiego pastora, który tylko karmił potrzebujących.

Całkowity koszt obrony mandatu wyniósł $2,200, a to ponad koszt mandatu – ale ochrona swobód Kanadyjczyków jest bezcenna!

Dziękujemy wszystkim naszym widzom za wrzucenie nas, aby pomóc nam walczyć z tą i innymi szalonymi karami COVID-19 za „dystans społeczny”.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ i DARUJ na >>> FightTheFines.com <<<

Rebel News Logo

Polonia Calgary podaj dalej textPodoba Ci sie ten artykul? Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email. Spread the word..

Make sure everyone sees this!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

Masz cos ciekawego do powiedzenia? Jesli slyszales o czyms waznym, byles swiadkiem istotnego wydarzenia, chcesz zaprosic na organizowany event, wydarzenie czy podzielic sie ciekawa informacja z Polonia i Polakami mieszkancami Calgary, napisz do nas koniecznie!
Napisz do nas, wyslij zdjecie i wideo.

Dajemy Ci okazje, aby wspólnie z nami tworzyc portal poloniawcalgary.com.
Zalezy nam, aby PoloniawCalgary.com byla miejscem wzajemnej inspiracji, pomocy i wsparcia dla wszystkich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here