WTF: Rząd Trudeau daje chińskiej firmie kontrolowanej przez rząd chiński kontrakt na sprzęt bezpieczeństwa w 170 naszych ambasadach

0
80

Jak rząd może być na tyle głupi, aby przyznać CHIŃSKIEJ firmie będącej własnością PAŃSTWA kontrakt na dostawę wrażliwego sprzętu bezpieczeństwa do naszych 170 ambasad i konsulatów na całym świecie?

Czy mają całkowicie wyprane mózgi? Jak rząd może być na tyle głupi, aby przyznać CHIŃSKIEJ firmie będącej własnością PAŃSTWA kontrakt na dostawę wrażliwego sprzętu bezpieczeństwa do naszych 170 ambasad i konsulatów na całym świecie?
Maxime Bernier

WTF: Rząd Trudeau daje chińskiej firmie kontrolowanej przez rząd chiński kontrakt na sprzęt bezpieczeństwa w 170 naszych ambasadach 1
An attendee watches a television screen showing a baggage scan while standing next to a Nuctech Co. personnel screening device at the company’s booth during the International Brazil Air Show (IBAS) at Rio Galeao International Airport in Rio de Janeiro, Brazil, on Sunday, April 2, 2017. Dado Galdieri/Bloomberg

Czy mają całkowicie wyprane mózgi?

Dlatego, jak wielokrotnie powtarzałem, musi być dochodzenie w sprawie tego, kto w rządzie pracuje dla Komunistycznej Partii Chin. To przerażające i niezwykle niebezpieczne.
Jeden krok do przodu, tysiąc kroków do tyłu.

Wydawało się, że Justin Trudeau prawdopodobnie zaczynał powoli budzić się z powodu zagrożenia ze strony Chin, odrzucając wezwania do wymiany Meng Wanzhou na porwanych Kanadyjczyków Michaela Kovriga i Michaela Spavora.

Ale teraz dowiedzielismy sie o tym..

Jak donosi National Post, rząd Liberaly Trudeau przyznał spółce kontrolowanej przez chiński rząd komunistyczny kontrakt na dostawę sprzętu bezpieczeństwa do 170 kanadyjskich ambasad.

“The government of Canada has awarded an estimated $6.8 million contract to a state-owned Chinese company to supply security equipment for 170 embassies, consulates and high commissions around the globe.
The contract for conveyor-style X-ray machines was awarded to Beijing-based Nuctech Company, a company owned by the Chinese government and founded by the son of former General Secretary of the Chinese Communist Party, Hu Jintao.”

W artykule zauważono, że Nuctech jest znany jako „“Huawei of airport security”.”.

WTF: Rząd Trudeau daje chińskiej firmie kontrolowanej przez rząd chiński kontrakt na sprzęt bezpieczeństwa w 170 naszych ambasadach 2

Wspaniale.

Po prostu świetnie.

Jak to się mogło nie udać?

Tak więc nie tylko narażamy nasze własne bezpieczeństwo na poważne ryzyko – ponieważ kontrakt obejmuje „znaczące fragmenty chińskiej technologii w każdej ambasadzie”, w tym oprogramowanie – ale także wzbogacamy bezwzględne państwo komunistyczne, które popełnia ludobójstwo we własnym kraju i trzymanie Kanadyjczyków jako zakładników.

To podłe i po raz kolejny pokazuje, dlaczego rząd Trudeau musi zostać zbadany, aby dowiedzieć się, kto został dokooptowany przez Komunistyczną Partię Chin.

Trudno jest wyrazić słowami, jak głupia jest to decyzja. Wydaje się to nawet daleko poza głupotą i wygląda jak jawne zepsucie i zdrada naszego narodu.

WTF: Rząd Trudeau daje chińskiej firmie kontrolowanej przez rząd chiński kontrakt na sprzęt bezpieczeństwa w 170 naszych ambasadach 3

Jak nasi sojusznicy mogą nam ufać, kiedy Trudeau podejmuje takie decyzje?

Jak możemy ufać naszemu własnemu rządowi, skoro dają Chinom przewagę nad nami i wzbogacają ten brutalny reżim, dokładnie w tym samym czasie, kiedy Kanadyjczycy żądają od rządu „kupowania Kanady” i dystansowania się od Chin?

Prawie nikt w Kanadzie nie ufa Chinom. 90% Kanadyjczyków negatywnie ocenia Chiny. Zignorowanie tego przez rząd i narażenie naszego kraju na wzbogacenie Chin jest absolutnie przerażające.

Spencer Fernando

Polonia Calgary podaj dalej textPodoba Ci sie ten artykul? Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email. Spread the word..

Make sure everyone sees this!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

Masz cos ciekawego do powiedzenia? Jesli slyszales o czyms waznym, byles swiadkiem istotnego wydarzenia, chcesz zaprosic na organizowany event, wydarzenie czy podzielic sie ciekawa informacja z Polonia i Polakami mieszkancami Calgary, napisz do nas koniecznie!
Napisz do nas, wyslij zdjecie i wideo.

Dajemy Ci okazje, aby wspólnie z nami tworzyc portal poloniawcalgary.com.
Zalezy nam, aby PoloniawCalgary.com byla miejscem wzajemnej inspiracji, pomocy i wsparcia dla wszystkich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here