Fundacja WE Charity – Kolejny dzien kolejny SKANDAL i Liberal Coruption!

Worst government in Canadian history and all Canadians will pay for this for years!

0
116
WE skandal

Pytanie dla wszystkich..
Wymień „banana republic” w której premier i minister finansów przygotowywali się do przekazania 1 BILIONA DOLLAROW na organizację promującą ich liberalna globalistyczna ideologię wśród dzieci i od której 5 członków najbliższej rodziny otrzymało pieniądze …

Indoktrynacja dzieci w najlepszym wydaniu!

Justin Trudeau jest jedynym urzędującym premierem, który kiedykolwiek został uznany za winnego złamania przepisów etycznych – i zrobił to juz wczesniej dwukrotnie.

WE to ruch globalistyczny ukryty za „pomaganiem młodzieży”, że tak naprawdę pomagają zniewolić … jeden porządek świata / niewolnictwo, wszyscy obejmujemy się nawzajem, podczas gdy oni kontrolują wszystko.

Rodzina Trudeau otrzymała pieniądze od organizacji charytatywnej WE
Justin Trudeau został przyłapany na osobistej interwencji w celu skierowania miliardowego programu do WE, organizacji charytatywnej, która wypłaciła jego rodzinie prawie 300 000 dolarów.
Z ostatniej chwili ujawniono, że jego matce, bratu i żonie płacono opłaty za wystąpienia, mimo że powiedział reporterom co innego.
Teraz dowiedzieliśmy się, że minister finansów Bill Morneau ma również powiązania rodzinne z WE.

Fundacja WE Charity - Kolejny dzien kolejny SKANDAL i Liberal Coruption! 1

Konserwatywny poseł Pierre Poilievre nazwał premiera Trudeau, mówiąc, że zachowuje się jak „skorumpowany dyktator z puszki”.

Jest jedynym urzędującym premierem, którego kiedykolwiek uznano winnym złamania prawa – i zrobił to już dwukrotnie.
Trudeau próbuje zlekceważyć ten ostatni skandal. Myśli, że jego działania nigdy go nie dogonią.
Konserwatyści Kanady nie zgadzają się z tym. Parlament musi zostać natychmiast odwołany, aby dotrzeć do sedna najnowszego skandalu dotyczącego etyki Trudeau.

Istnieją dowody na niewłaściwe wykorzystanie pieniędzy podatników. Istnieją dowody oszustwa. Potem są przeprosiny przyznające się do winy. Gdzie jest RCMP?
Każdy dzień odsłania więcej szlamu w skandalu WE otaczającym rząd Trudeau.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że 912 milionów dolarów na cele charytatywne WE nie było w rzeczywistości przeznaczone na cele charytatywne WE, ale raczej na fundację WE Charity Foundation, podmiot utworzony jako holding nieruchomościowy z rocznym budżetem w wysokości 150 000 dolarów.

Później tego samego dnia, stając przed parlamentarną komisją finansów, minister finansów Bill Morneau przyznał, że on i jego rodzina brali udział w luksusowych wycieczkach finansowanych przez WE. Wycieczki odbyły się w 2017 roku i dopiero co odkrył, że nie zwrócił kosztów podróży na cele charytatywne. Tego samego dnia, w którym wystąpił w komisji, wypłacił czek na $41,366 dla WE. Potem przeprosił. Jeszcze raz.

Fundacja WE Charity - Kolejny dzien kolejny SKANDAL i Liberal Coruption! 2

Wydaje się, że tak jest w przypadku tego rządu. Zaprzeczaj, że zrobiłeś coś złego, a gdy zobaczysz dowody przeciwne, przyznaj się, przeproś. Spłucz, powtórz.
Dosłownie nie mają wstydu.
Ale prawdziwe pytanie w tym wszystkim brzmi: gdzie jest RCMP?

Istnieją dowody na niewłaściwe wykorzystanie pieniędzy podatników. Istnieją dowody oszustwa. Potem są przeprosiny przyznające się do winy. Pytam jeszcze raz, gdzie jest RCMP?

Pamiętasz, przez co przeszedł senator Mike Duffy w związku z „skandalem” związanym z wydatkami? Przez prawie trzy lata był ścigany przez media i przeszedł dochodzenie RCMP, które oskarżyło go o popełnienie przestępstwa 31 oddzielnych zarzutów. Dodam, że wszystkie zostały odrzucone.
Duffy został oskarżony, ponieważ twierdził, że dom, który posiadał w PEI, był jego głównym miejscem zamieszkania i zgodnie z regulaminem senatu zażądał zwrotu kosztów jego rezydencji w Ottawie.
W tym przypadku sędzia Charles Vaillancourt powiedział: „Okoliczności tej sprawy są dalekie od zwykłego podręcznika oszustwa / naruszenia zaufania”.
Miał na myśli to, że uznano, że oszustwo miało miejsce, i że otrzymano wymierną korzyść i że otrzymano ją podstępem.
Jeśli spojrzymy na skandal WE, z pewnością dostrzeżemy element oszustwa w sposobie, w jaki to zostało ogłoszone, a następnie dowiemy się, że pieniądze nie idą tam, gdzie powiedziano nam po raz pierwszy.

Co więcej, historie, które otrzymaliśmy od WE i od liberałów, zmieniały się kilka razy, aby spróbować zminimalizować to, co się wydarzyło. Premier powiedział nawet we wtorek Izbie, że decyzja została podjęta przez służbę cywilną, chociaż najwyraźniej tak nie było.
Cała ta sprawa śmierdzi niebem i dosłownie woła o dochodzenie RCMP.
Przypomnij sobie sprawę senatora Mike’a Duffy’ego. To generowało nagłówki przez miesiące i dochodzenie RCMP.
Skandal charytatywny WE jest dużo, dużo gorszy. Gdzie jest RCMP?

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

Masz cos ciekawego do powiedzenia? Jesli slyszales o czyms waznym, byles swiadkiem istotnego wydarzenia, chcesz zaprosic na organizowany event, wydarzenie czy podzielic sie ciekawa informacja z Polonia i Polakami mieszkancami Calgary, napisz do nas koniecznie!
Napisz do nas, wyslij zdjecie i wideo.

Dajemy Ci okazje, aby wspólnie z nami tworzyc portal poloniawcalgary.com.
Zalezy nam, aby PoloniawCalgary.com byla miejscem wzajemnej inspiracji, pomocy i wsparcia dla wszystkich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here