Rząd Justina Trudeau chce rzucić okiem na twój osobisty telefon komórkowy.

Aplikacja telefonu koronawirusa Trudeau chce stale znac Twoją lokalizację

0
133

“OTTAWA – Rząd federalny uruchomił nową aplikację, która ma na celu dostarczenie Kanadyjczykom najbardziej aktualnych informacji na temat pandemii COVID-19.

Darmowa aplikacja, znana jako Canada COVID-19, zawiera krótkie podsumowanie tego, czym jest wirus, jak się rozprzestrzenia, mechanizmów zapobiegawczych i przypomina użytkownikom, jakie są główne objawy i jak uzyskać pomoc w razie potrzeby.”

Aplikacja była dostępna od Google Play Store i Apple App Store od środy.

Daje użytkownikom porady podróżne i ostrzeżenia dotyczące flag. Odnosi się także do proponowanego przez rząd wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw i społeczeństwa.

Aplikacja Canada COVID-19, która jest dostępna zarówno w sklepach z aplikacjami na Androida, jak i Apple, ma pakiet „uprawnień”, które musisz zaaprobowac przy instalacji. Ponad 10.000 Kanadyjczyków już dało mu pełny dostęp.

Nasz premier, który podziwia „ dyktaturę” Chin, wykorzystuje chaos i panikę globalnej pandemii, aby zmanipulować Kanadyjczyków, aby dali rządowi klucze do jednego z ich najcenniejszych dóbr: telefonów komórkowych.

Keean Bexte wyjaśnia, w jaki sposób aplikacja może uzyskać dostęp do pamięci telefonu, a także w jaki sposób może ona powstrzymać telefon przed wyłączeniem.

Zobacz wywiad dla CTV NEWS – AndrewScheer says Trudeau ‘admires basic dictatorship of China’

Aplikacja Canada COVID-19, która jest dostępna zarówno w sklepach z Androidem, jak i Apple, ma pakiet „uprawnień”, które należy przyznać po pobraniu aplikacji.

Rząd Justina Trudeau chce rzucić okiem na twój osobisty telefon komórkowy. 1

Od pełnego dostępu do pamięci telefonu, przez dostęp do sieci i wszystko pomiędzy, aplikacja ma nawet moc, aby zatrzymać telefon przed wyłączeniem.

Większość ludzi jest nieświadoma. Gdyby ludzie wiedzieli dokładnie, do czego Mark Zuckerberg miał bezpośredni dostęp, wrzuciliby swój telefon do najbliższego jeziora i nigdy nie oglądali się za siebie. Teraz staje się o wiele gorzej, gdy organizacja, która ma dostęp do twojego życia, również ma nad tobą władzę aresztowania.

Justin Trudeau jest totalitarnym niedoszłym człowiekiem. Pokazał swoje karty, gdy próbował w parlamencie pod pretekstem reagowania na koronawirusa, chciał od posłów aby oddali mu pęłna wladze przez większą część dwóch lat. >>> ZOBACZ TUTAJ >>

Nie inaczej jest w przypadku telefonu komórkowego i danych osobowych.

Chce tego wszystkiego, ponieważ chce więcej wladzy. To takie proste.

Rebel News LogoAutor: Keean Bexte


Polonia Calgary podaj dalej textPodoba Ci sie ten artykul? Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email. Spread the word

Spread the word Make sure everyone sees this!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here