Wszyscy wiedzą, że Chiny kłamały, z wyjątkiem rządu Trudeau

0
162
Spencer-Fernando-Tam-UN

Minister zdrowia Trudeau, Patty Hajdu, bardziej przypomina autokratycznego przywódcę z Chin niż ministra zdrowia w wolnym i demokratycznym kraju.

Pomimo wielu dowodów na to, że Chiny kłamią na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa, minister Hajdu broni reżimu komunistycznego. Haniebny.

Candice Malcolm z True North ma najnowsze informacje o The Candice Malcolm Show!

We’re asking readers, like you, to make a contribution in support of True North’s fact-based, independent journalism. https://tnc.news/donate/

Andrew Scheer SLAMS Minister zdrowia Trudeau za obronę Chin

Konserwatywny przywódca Andrew Scheer skrytykował dziś chiński reżim na konferencji prasowej, mówiąc, że nie ma powodu, by ufać Chinom po tym, jak minister zdrowia Trudeau Patty Hajdu bronił państwa autorytarnego.

Kiedy reporter poprosił Scheera o odpowiedź na komentarze ministra Hajdu, powiedział, że „każdy rząd działający w sposób autokratyczny, rząd komunistyczny, który zaprzecza podstawowym prawom człowieka wobec własnego narodu, który tłumi sprzeciw i zgniata wolną prasę, powinien być nieufny ”.

Canadian Conservative leader Andrew Scheer called on the Justin Trudeau government Friday to release all COVID-19 modelling and projection data to the public, saying that Canadians can “handle the truth.”

„Zastanawiam mnie, dlaczego kanadyjski minister poręczyłby za rząd kraju, który działa w ten sposób. To bardzo niepokojące”.

„Nasi partnerzy ds. Bezpieczeństwa na całym świecie zgłosili problemy z informacjami pochodzącymi od rządu Chin. Nie wiem, dlaczego ten obecny rząd zawsze odczuwa potrzebę obrony działań komunistycznego rządu Chin, ale jest to bardzo niepokojace ”- dodał.

Na początku tego tygodnia Scheer był otwarty na nieufność wobec chińskiego reżimu, mówiąc, że wyraża sceptycyzm wobec wszelkich danych lub oświadczeń pochodzących z tego kraju.

Z drugiej strony minister Hajdu bronił chińskich danych, mówiąc, że wszelka nieufność wobec obchodzenia się przez Chiny z wybuchem koronawirusa była „teorią spisku”.

Spowiedź: powstrzymywałem się od tygodni, ponieważ jako Kanadyjczyk i jako dziennikarz zdaję sobie sprawę, że zaufanie publiczne do naszego rządu jest obecnie koniecznością życia i śmierci. Ale minister zdrowia Patty Hajdu zrobiła więcej, by podważyć to zaufanie dzisiaj niż jakakolwiek inna teoria spiskowa.

Autor: Terry Glavin (@TerryGlavin) April 2, 2020 thepostmillennial.com

Jeśli wszystko, co robi Theresa Tam, to nasladowanie WHO, to za co płaci jej Kanada?

Dlaczego rząd nie odmówił ograniczenia podróży międzynarodowych na początku kryzysu? W lutym minister Hajdu powiedział, że zamykanie granic „wcale nie było skuteczne”, aw marcu „środki graniczne są wysoce nieskuteczne”. Kanadyjczycy zasługują na jasność i przywództwo.
@AndrewScheer

Wszyscy wiedzą, że Chiny kłamały, z wyjątkiem rządu Trudeau 1
Photo: The-Canadian-Press

W epickim ujawnieniu prawdy Davida Staplesa, że rząd nie zareagował wcześnie na koronawirusa, wyróżniała się jedna linijka.

To wtedy gdy zapytano Theresę Tam o zakaz podróży – te same zasady, które pomogły krajom takim jak Tajwan znacznie lepiej zarządzać koronawirusem, który powstał w sąsiednich Chinach:

„W kwestii zakazów podróży Tam twierdzi, że ich nie popiera:„ W tej chwili powiedzmy, że WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) nie zaleca zakazów podróży, a wszelkie środki podejmowane przez państwo nie mogą być nieproporcjonalne na ryzyka i nie może w niewłaściwy sposób wpływać na podróże i handel. Jesteśmy sygnatariuszem międzynarodowych przepisów zdrowotnych i zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności, jeśli zrobimy coś innego ”.

Pomyśl o tym przez chwilę. Tam ma być dyrektorem ds. Zdrowia publicznego w Kanadzie.

Nieodłącznym elementem tego tytułu i pracy jest to, że skupia się na zdrowiu i samym zdrowiu.

Stosunki międzynarodowe, traktaty, regulacje, handel i polityka stanowią problem dla innych ludzi, nie dla niej.

Zwróć jednak uwagę, w jaki sposób Tam koncentruje się w odpowiedzi na pomysł zakazu podróżowania na przestrzeganie Światowej Organizacji Zdrowia i unikanie przekraczania międzynarodowych „przepisów”.

Martwi się nawet, że zostanie „wezwana do rozliczenia”, jeśli zrobimy „coś innego”.
Tak więc w czasach, gdy Teresa Tam miała skupiać się na jednej pracy i tylko jednej pracy – chronieniu Kanadyjczyków przed pandemią – nie na tym co co powiedziało WHO.

Krótko mówiąc, była zwolenniczką, a nie liderem, w czasach, gdy Kanada bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje liderów. Rodzi to kolejne pytanie:
Jeśli Theresa Tam po prostu podąża za WHO, dlaczego kanadyjscy podatnicy płacą jej pensję? Dlaczego w ogóle ma pracę? Każdy mógł zastosować się do zaleceń WHO.
Jest to dosłownie najłatwiejsza rzecz, ponieważ wystarczy poczekać, aż WHO powie, co robić, a następnie to zrobić.

Nieważne, że przez cały czas przepisy WHO były błędne. Nieważne, że WHO została wyraźnie skorumpowana przez Komunistyczną Partię Chin.
I nieważne, że Tam – gdyby naprawdę wykonywała swoją pracę dla Kanadyjczyków – zrobiłaby to, co najlepsze dla Kanady, zamiast podążać za skorumpowaną WHO.

Faktem jest – i mam na myśli to ze 100% szczerością – większość ludzi na Twitterze wydaje się lepiej rozumieć ten kryzys niż Tam.
Tam ciągle się mylił.

Błędne kontrole graniczne, błędne przy bezobjawowym rozprzestrzenianiu się, błędne przy maskach, błędne stwierdzenie, że ryzyko było „niskie”, błędne skupienie się na rasizmie i politycznej poprawności.
Źle, źle, źle.
W tym momencie nie można dowiedzieć się, za co płacimy Tam.

A fakt, że nadal się myli, a odradzanie noszenia masek jest najnowszym błędem, pokazuje, że nadal nie jest w stanie zrozumieć sytuacji i skutecznie na nią zareagować.
Kanadyjczycy są coraz bardziej oburzeni tymi niepowodzeniami, a oburzenie to jest w pełni uzasadnione.
Jeśli płacimy urzędnikom za wykonanie pracy – szczególnie gdy ta praca polega na ratowaniu życia naszych Obywateli – mamy prawo żądać kompetencji, a nie lojalności wobec skorumpowanej organizacji, która nie ma na względzie naszych najlepszych interesów.

Autor: Spenser Fernando

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here