“Powstanie Warszawskie” – Film o wspanialych Bohaterah Powstancach Warszawskich cała kronika w kolorze.

0
185

Film o wspanialych Bohaterah Powstancach Warszawskich i Tych wszystkich ktorzy oddali zycie za Nas Nasza wolnosc i wolna Wielka Polske !!!!

Czesc Ich pamieci i zapamietajmy co oznaczaja te trzy slowa ???
BOG, HONOR I OJCZYZNA !!!

Piekny ale jakze smutny i wzruszajacy dokument..
Dzieki takim ludziom mozemy zyc teraz w wolnej Polsce i Europie. Nigdy nie bedziemy im w stanie wystarczajaco sie odwdzieczyc!!!

Cześć i chwała Bohaterom!!! Cześć wielkiej Polsce !! Pamiętamy

Polecamy tez film dokumentalny z Wielkiej defiladay wojskowej w Warszawie z okazji Tysiąclecia Państwa Polskiego, 22 lipca 1966 roku. Pełna, oryginalna wersja!

Powstanie Warszawskie – to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski w okresie II Wojny Światowej. Od wielu lat świętujemy tą rocznicę oddając hołd tym, którzy walczyli a tym którzy polegli i zostali pomordowani oddać cześć.

W tym roku w 76 rocznicę wybuchu powstania SPK członkowie Koła nr 18 w Calgary pragną uczcić ten bohaterski czyn Mszą Św. w Kościele pw. MBKP w niedzielę 2 sierpnia br.o godz. 12.30 w południe, która odbędzie się w tej intencji. Detale w naszym KALENDARZU WYDARZEN!

Polonia Calgary podaj dalej textPodoba Ci sie ten artykul? Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email. Spread the word..

Make sure everyone sees this!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

Masz cos ciekawego do powiedzenia? Jesli slyszales o czyms waznym, byles swiadkiem istotnego wydarzenia, chcesz zaprosic na organizowany event, wydarzenie czy podzielic sie ciekawa informacja z Polonia i Polakami mieszkancami Calgary, napisz do nas koniecznie!
Napisz do nas, wyslij zdjecie i wideo.

Dajemy Ci okazje, aby wspólnie z nami tworzyc portal poloniawcalgary.com.
Zalezy nam, aby PoloniawCalgary.com byla miejscem wzajemnej inspiracji, pomocy i wsparcia dla wszystkich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here