Prezydent Rosji Władimir Putin wygrał rekordową piątą kadencję. Zdobył ponad 88% głosów w wyborach.

0
10
Putin Wins Russian Presidential Election

Zachód skrytykował wybory za to, że nie były wolne i uczciwe. Ale rzeczywistość jest taka, że Putin będzie nadal rządził Rosją i kontynuował swoją politykę.

Pomimo agresywnych prób Zachodu zdyskredytowania wyborów prezydenckich w Rosji, ich wynik wyraźnie pokazał bezprecedensową jedność narodu rosyjskiego, który popiera urzędującą głowę państwa i jego politykę.

Prezydent Rosji Władimir Putin w swoim zwycięskim przemówieniu wyborczym powiedział, że Rosja nie da się “zastraszyć”, stając się jednym z najdłużej urzędujących rosyjskich przywódców od ponad 200 lat.

“Chcę podziękować wam wszystkim i wszystkim obywatelom kraju za wsparcie i zaufanie. Bez względu na to, kto i jak bardzo chce nas zastraszyć, bez względu na to, kto i jak bardzo chce nas stłumić, naszą wolę, naszą świadomość – nikomu nigdy w historii nie udało się coś takiego. To nie zadziałało teraz i nie zadziała w przyszłości. Nigdy” – powiedział Putin wczesnym rankiem w poniedziałek, zgodnie z raportem agencji informacyjnej AFP.

ZOBACZ VIDEO PONIZEJ:

Międzynarodowy obserwator pochwala przejrzystość i płynność rosyjskich wyborów
‬PIC © Sputnik / Maksim Blinov / Go to the mediabank

Obserwator z USA pochwalił rosyjski proces wyborczy i stwierdził, że zachodni przywódcy powinni docenić krajową popularność Putina.
“To bardzo przejrzysty proces” – powiedział prawnik i dyrektor generalny Steve Gill we wtorek po powrocie z podróży do Rosji, gdzie służył jako międzynarodowy obserwator wyborów prezydenckich w tym kraju.

Wczesne prognozy wskazywały, że prezydent Rosji Władimir Putin powróci na Kreml z odnowionym mandatem w tym roku, zdobywając zdrową większość głosów w konkursie o najwyższej frekwencji w kraju od 1991 roku. Zachodnie media krytykowały różne aspekty wyborów, ale Gill twierdził, że wszystko przebiegło sprawnie z jego punktu obserwacyjnego w Samarze na południu Rosji. Były dyrektor ds. międzyrządowych w Przedstawicielstwie Handlowym USA dołączył we wtorek do programu Sputnika The Final Countdown, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

“Podczas tej podróży odwiedziłem prawdopodobnie 20 różnych lokali wyborczych, obserwując jak ludzie oddają swoje głosy” – powiedział Gill.

Russian Elections 2024

“Po pierwsze, w każdym okręgu wyborczym w całym kraju są kamery wideo do transmisji na żywo, tysiące z nich… Wszystko jest transmitowane na żywo, gdy odbywa się głosowanie, a następnie na żywo, gdy odbywa się liczenie głosów”. Gill zauważył, że obserwatorzy wyborów mogli być obecni w każdym lokalu wyborczym.

“To bardzo widoczny proces. Nikt nie był zmuszany pistoletem” – dodał, nazywając wyniki wyborów “super mandatem” dla Putina.

“Moja rada dla Zachodu, USA, Europy Zachodniej i Wielkiej Brytanii: zwracajcie uwagę na to, co powiedzieli Rosjanie, a nie na to, co chcielibyście, żeby powiedzieli”.

Zachód mówi, że to nie były wolne i uczciwe wybory.. Uczciwość wyborcza? Ameryko, czy ty sobie z nas żartujesz? To śmieszne, by jakikolwiek Amerykanin krytykował jakiekolwiek wybory w jakimkolwiek miejscu. Można zapytać, czyja demokracja ma kłopoty?

Można go kochać lub nienawidzić… ale wystarczy wyobrazić sobie brak równowagi na świecie bez Putina !!!!. Faktem jest, że przywódcy tacy jak Putin są powodem, dla którego na świecie wciąż istnieje jakikolwiek cień pokoju i stabilności.

Rosja przemówiła… ponad 88% Tak więc OGROMNA liczba Rosjan.

Został ponownie wybrany i jest bardzo popularny wśród swoich obywateli, wszystko, czego nie mamy w tym kraju.

Putin Wins Russian Presidential Election

Gratulacje dla prezydenta Putina i narodu rosyjskiego ❤

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here