Tucker Carlson: Kanadyjskie obozy internowania COVID naruszają „najbardziej podstawowe prawa człowieka”

Popularny prezenter Fox News mówił również o tym, co nazywa się „Wielkim resetem”.

0
231
Tucker Carlson Fox News internment camps

WASZYNGTON, 1 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) – gospodarz Fox News, Tucker Carlson, obrał sobie za cel kanadyjską politykę kwarantanny podróżnych w „wyznaczonych obiektach” – hotelach, które ekspert nazywał „obozami internowania”.

„A co by było, gdyby sąsiad z domu obok nagle niebezpiecznie oszalał i zaczął przetrzymywać ludzi jako zakładników w swoim domu?” – zapytał Carlson.

„Kanada, kraj leżący bezpośrednio na naszej północy i nasz największy partner handlowy, z którym dzielimy najdłuższą międzynarodową granicę na świecie, poczynił dramatyczny krok w kierunku legalnie niebezpiecznego autorytaryzmu” – kontynuował. „Tak, Kanada”.

Carlson odnosił się do polityki rządu liberalnego wobec COVID-19 w odniesieniu do mieszkańców Kanady, którzy wracają z zagranicy i mają pozytywny wynik testu na koronawirusa. W poniedziałek premier Justin Trudeau przekazał narodowi wiadomość, w której nakazał Kanadyjczykom anulowanie wszelkich planów wakacyjnych i powiedział im, czego mogą się spodziewać po powrocie z koniecznej podróży.

„Jeśli lecisz z powrotem do kraju, przed wejściem na pokład samolotu musisz okazać negatywny wynik testu PCR” – powiedział Trudeau.

„Kiedy wylądujesz, będziesz musiał wykonać kolejny test PCR. Będziesz wtedy musiał poczekać w zatwierdzonym hotelu i na własny koszt, aż wyniki wrócą ”.

„Jeśli wyniki okażą się negatywne dla COVID-19, będziesz mógł wrócić do domu i tam zakończyć obowiązkową kwarantannę” – dodał.

Jednak to kolejna część przesłania zainspirowała Carlsona do obaw o podstawowe prawa człowieka Kanadyjczyków.

„Jeśli wyniki testu okażą się pozytywne, będziesz musiał natychmiast poddać się kwarantannie w wyznaczonych placówkach rządowych. To nie jest opcjonalne ”- ostrzegł Trudeau.

W odpowiedzi Carlson powiedział, że „wyznaczone obiekty rządowe” w innych krajach będą natychmiast rozumiane jako „obozy internowania”. Wydawało się jednak, że ani rząd amerykański, ani amerykańskie media nie zauważyły naruszeń praw człowieka tak blisko domu.

„Polityka dotycząca internowania Trudeau obowiązuje od zeszłego miesiąca i, o ile wiemy, nie wspomniała o tym żadna większa amerykańska sieć informacyjna” – oświadczył gospodarz. „Ani też nasz Departament Stanu, który wydaje się istnieć, by wydawać nieszczęśliwe odgłosy łamania praw człowieka na całym świecie”.

Carlson zasugerował, że reputacja Kanady jako mało ekscytującego miejsca pozwoliła Trudeau uciec z obozami internowania i że Kanada nie jest już nudnym miejscem. „Nagle Kanada rażąco łamie najbardziej podstawowe prawa człowieka” – powiedział. „Nie zdaj testu COVID, a zamkną Cię bez okresu próbnego”.

Dodał, że każdemu, kto spróbuje uniknąć zatrzymania w „rządowym ośrodku internowania”, grozi grzywna w wysokości miliona dolarów i trzy lata więzienia.

Amerykański gospodarz wiadomości pozwolił sobie na trochę szorstkiego humoru kosztem premiera Kanady, mówiąc: „To zabawne, Trudeau zawsze wydawał się wesołym idiotą, ubrany w dziwne kostiumy i wrzeszczący na temat różnorodności. Kto wiedział, że był Mussolinim? ”

Carlson opisał również niespełniające norm warunki, w jakich przetrzymywani są Kanadyjczycy, kiedy testują „pozytywnie” na obecność COVID-19: niedobory żywności i wody, brak zamków w drzwiach, a nawet napaści na tle seksualnym. Zacytował kanadyjskiego biznesmena Mitcha Beaulieu, którego relacja o zabraniu do wyznaczonego obiektu rządowego brzmiała jak porwanie.

Ekspert uderzył także w kanadyjskiego krajowego, finansowanego z podatków kanadyjskiego nadawcę, Canadian Broadcasting Corporation (CBC), który zgłosił rozkazy z Ottawy, że Kanadyjczycy nie powinni wierzyć w „dezinformację” o obozach internowania.

„CBC zapewniło Kanadyjczyków, że rząd przygotowuje„ miejsca dobrowolnej kwarantanny ”- donosi Carlson. „Tak, dobrowolne w tym sensie, że są obowiązkowe, czyli tym, czym są”.

Carlson zauważył, że Kanada „zaległa” ze swoim programem szczepień, dając wymówkę, że wierzyła bardziej niż inne kraje w globalnym łańcuchu dostaw. Słowo „globalny” zainspirowało eksperta do nowych wzlotów sarkazmu. „Och, wierzyli, że cały globalizm zadziałał. Okazało się, że to pomyłka. Ale zamiast przyznać, że globalistyczna głupota jest problemem, Justin Trudeau postanowił ukarać własnych obywateli ”- powiedział Carlson.

„To jego wina, a ludność zostaje ukarana. Rozpoznajesz ten impuls? Powinienes, ponieważ neoliberalizm jest zawsze ten sam, bez względu na to, gdzie go znajdziesz ”.
Inne kwestie, które poruszył, z pewnością przygnębiają Kanadyjczyków, to fakt, że żadna inna choroba zakaźna nie jest leczona w ten sposób i że chociaż Kanadyjczyków odradza się od powrotu z zagranicy, w ciągu następnych ośmiu miesięcy wita się 400 000 nowych imigrantów.

Na koniec Carlson pokazał materiał wideo, na którym Trudeau świętuje okazję, jaką pandemia przyniosła dla „Wielkiego Resetu”. W tym, jak powiedział gospodarz Fox News, Trudeau przypominał Johna Kerry’ego, który powiedział, że Ameryka dokonała już Wielkiego Resetowania i jest u progu niezwykle ekscytującego czasu.

„Dla oszalałych na punkcie władzy przywódców, którzy chcą wyeliminować stulecia konstytucyjnych ograniczeń ich własnych ambicji, jest to rzeczywiście ekscytujący czas” – zadrwił Carlson. „Czy to, co dzieje się w Kanadzie, mogłoby wydarzyć się tutaj? Oto jest pytanie.”

Ponieważ nawet zaszczepieni Amerykanie mają nadal nosić maski, Carlson zastanawia się, co można by zaplanować dla ludzi w USA, którzy odmawiają posłuszeństwa – być może przetrzymywani bez procesu.

„Myślisz, że to nie mogło się wydarzyć w Ameryce?” on zapytał. „To właśnie wydarzyło się w Kanadzie”. Zdarzyło się to również w Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.

Dodtkowo jak by video przypadkowo zniknelo z yt mozesz zobaczyc go na BitChute >>>TUTAJ <<<

Materiały źródłowe https://www.foxnews.com oraz https://www.lifesitenews.com

LifeSite Life, Family & Culture News logo Fox News Channel logo 

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

PRZECZYTAJ >>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here