Pastor Artur Pawłowski, powstrzymuje policyjne próby zakończenia nabożeństwa w Wielki Piątek.

0
626
Kanadyjski Pastor Artur Pawłowski

„Czy możesz sobie wyobrazić tych psychopatów? Pascha. Najświętsze chrześcijańskie święto roku i oni zamierzają zastraszyć chrześcijan podczas najświętszego święta? Nie do wiary. Co jest nie tak z tymi chorymi psychopatami. To mnie przerasta. Jak oni mogli.”– powiedzial

Siedmiu policjantów chciało wkroczyć do kościola w wielkopiątkowym nabożeństwie w Calgary w Albercie z zamiarem zamknięcia go.
Pastor Artur Pawłowski na to niepozwolił.

Funkcjonariusze stali w maskach i byli gotowi wymusić zamknięcie nabożeństwa w najważniejsze święta w kalendarzu chrześcijańskim.
W odpowiedzi na ich wtargnięcie pastor Artur Pawłowski powiedzial: „Proszę, wynoście się, natychmiast wynoście się z tej posesji”.

„Gestapo jest tu zabronione!” Krzyczy na funkcjonariuszy. “Natychmiast wynoś się!” Funkcjonariusze nadal usiłują wskazywać, że służba musi zostać zamknięta, aby spełnić prowincjonalne zarządzenia zdrowotne. Funkcjonariusze ruszają w kierunku wyjścia, podczas gdy oficer prowadzący nadal stara się zostać wysłuchany.

Zobacz cale video ponizej.

Bezposredni link do video na >>> RUMBLE

https://t.me/Mr_tdogg/13259

„Nie obchodzi mnie, co masz do powiedzenia” – mówi Pawłowski. – Wynocha! Wynocha z tej posiadłości, naziści! Krzyczy. wielokrotnie mówi policji, aby „natychmiast opuściła tę posesję”. Nazywa funkcjonariuszy „nazistami”, mówiąc: „Gestapo jest tu zabronione”.

Inny członek kościoła mówi: „Jeśli nie masz nakazu, odejdź”. Pastor Pawłowski mówi: „Gestapo jest tu zabronione!” Funkcjonariusze stoją przy wejściu do kościoła.

W końcu oficerowie zgadzają się na wyjazd, gdy Pawłowski krzyczy „Out, Nazi” i odchodzą. – Naziści nie są tu mile widziani. Wyjdź. I nie wracaj bez nakazu. Nie wracaj bez nakazu, rozumiesz? Nie jesteś tu mile widziany. – Naziści nie są tu mile widziani. Gestapo nie jest tu mile widziane. Nie wracajcie, nazistowscy psychopaci.

Pawłowski przemawia do kamery, gdy funkcjonariusze wychodzą, mówiąc: „Niewiarygodni chorzy ludzie, zastraszający ludzi w kościele podczas Paschy. Wy gestapo nazistowscy faszyści! Nie ważcie się tu wracać!”.

Interweniującą podczas nabożeństwa policję należy wypraszać na podstawie section 176 Criminal Code która uznaje zakłócanie nabożeństwa za przestępstwo kryminalne. W takim wypadku policja łamie prawo.

Powiedział, że oficerowie „przyszli zastraszyć chrześcijan podczas najświętszego święta, niewiarygodne, co jest z tymi chorymi psychopatami, to jest poza mną”. W regionie zabroniono zgromadzeń w pomieszczeniach, co skłoniło funkcjonariuszy do wejścia do kościoła i zażądania, aby ludzie opuścili

Street Church Ministries ARTUR PAWLOWSKI

POPIERAJ ARTURA W WALCE O NASZE WSPOLNE PRAWA DO WOLNOSCI

If you would like to help, you can donate by using e-transfer: art@streetchurch.ca or by using our website: www.streetchurch.ca

Justice Centre for Constitutional Freedoms logo
The Justice Centre for Constitutional Freedoms

Centrum Sprawiedliwości ds. Wolności Konstytucyjnych zapewnia bezpłatną reprezentację prawną w celu ochrony praw i wolności wszystkich Kanadyjczyków, które są gwarantowane w naszej konstytucji.

Since the Justice Centre receives no government funding, we depend on the generosity of people like you and your dedication to the defence of our freedoms. DONATE TODAY

Pamietajcie we wrzesniu w nastepnych wyborach miejskich i federalnych kto za tymi drakonskimi restrykcjami stoi!

Pastor Artur Pawłowski, powstrzymuje policyjne próby zakończenia nabożeństwa w Wielki Piątek. 1

POPIERAMY Jeromy Farkas na mera Calgary!!!

Materialy zrudlowe: https://thepostmillennial.com

Glównym przeslaniem, jakie wysyla Jeromy Farkas, jest to, ze Calgary moze i musi radzic sobie lepiej niz obecne zbiory podatków i wydatki w City Hall. Przedstawia pozytywna wizje Calgary, która mówi o odnowieniu szans i przedstawianiu nowych pomyslów dla naszego miasta.

Polonia Calgary podaj dalej textWe need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here