Blokady to największy błąd w polityce zdrowotnej od 100 lat.

Wake up and smell the oppression!

0
73
Danielle Smith Blokady

W marcowym odcinku z serii „Uncensored” na temat pandemii COVID-19 Danielle Smith rozmawia z prawnikami z Centrum Sprawiedliwości na rzecz Wolności Konstytucyjnych o ich bieżących, przeszłych i przyszłych wyzwaniach prawnych związanych z blokadami rządowymi i ich obroną osób oskarżonych o łamanie ograniczeń rządowych.

Od zeszłego roku śledzę prace współautora Wielkiej Deklaracji z Barrington, ( Great Barrington Declaration ) Jaya Bhattacharyi. Moje poglądy zawsze były zsynchronizowane z jego – chroń wrażliwych i pozwól nam żyć dalej.

Zrozum to: Blokady mają nieproporcjonalny wpływ na biednych, którzy będą się z tego wygżebywać „przez pokolenia”. Nazywa to epidemiologią spływającą w dół. Oto, co powiedział Newsweekowi w zeszłym tygodniu:

„Potwierdzam to co powiedzialAm, że blokady są najgorszym błędem w zakresie zdrowia publicznego w ciągu ostatnich 100 lat. Katastrofalne szkody zdrowotne i psychiczne, jakie wyrządza prawie każdemu biednemu człowiekowi na powierzchni ziemi, będziemy liczyć przez pokolenia.

„Jednocześnie nie służyły do opanowania epidemii w miejscach, w których zostały narzucone najbardziej energicznie. W Stanach Zjednoczonych w najlepszym przypadku chronili oni grupę „nieistotną” przed COVID, jednocześnie narażając na tę chorobę podstawową klasę robotniczą.

To najlepsza dyskusja, jaką możecie zobaczyć w Kanadzie. Mogłaby pójść nieco głębiej, ale była świetna. Odkrywa WIELKI RESET planowany przez skorumpowanych politykow, których musimy pociągnąć do odpowiedzialności WSZYSTKICH POLITYKÓW!

Ci ministrowie zdrowia też nic nie wiedzą. Na YouTube jest film, a przynajmniej był, pokazujący jednego z dwóch ministrów zdrowia w Ontario na gorącym mikrofonie, a jeden z nich mówi, gdy tasuje papiery zawierające oświadczenie, które zamierza wygłosić przed kamerami: „Ja Nie wiem, dlaczego je przyniosłam, po prostu mówię i tak to, co mi nakazali ”.

Nie potrafię wyrazić, jak frustrujące jest usłyszeć, jak Jason Kenny mówi, że wszystkie dane zostały mu przedstawione przez ministra zdrowia Alberty, Hinshaw, mówiącej, że maski i blokady działają, kiedy osobiście widziałam wszelkiego rodzaju dane, które dowodzą, że tak nie jest.

Naprawdę myślę, że wszyscy ci politycy i ministrowie zdrowia, którzy zaszli juz tak głęboko w te klamstwa i zniszczyli gospodarkę, że nie mogą teraz znaleźć wyjścia i nie mogą przyznać się do błędu bez ponoszenia poważnych konsekwencji. Nie sądzę, by było wiarygodne, że któryś z nich naprawdę wierzy w to, co mówią.

To nie jest prawo; tylko mandaty. Musimy przyjrzeć się prawu zwyczajowemu i zacząć składać oświadczenia pod przysięgą i składać skargi przeciwko tym korporacjom za oszustwa itp. Niech martwią się o utratę ubezpieczenia, a następnie możliwość wykonywania zawodu prawnika. Zrób to samo z policjantami.

Kiedy wszyscy to zrobimy, wszystko się kończy. Sądy wymagają czasu. Uważam, że to od nas, ludzi, zależy, czy uda nam się to załatwić. Gdyby wszyscy dołączyli do grup, by walczyć, zobaczylibyśmy koniec tego cyrku bardzo szybko.
All it takes is a small and vocal minority to stop this Covid-19 tyranny in its tracks.

Bardzo dziękuję Danielle Smith za Twój „głos” w tej walce o wolność! Niech cię Bóg błogosławi.

Justice Centre for Constitutional Freedoms logo
The Justice Centre for Constitutional Freedoms

Centrum Sprawiedliwości ds. Wolności Konstytucyjnych zapewnia bezpłatną reprezentację prawną w celu ochrony praw i wolności wszystkich Kanadyjczyków, które są gwarantowane w naszej konstytucji.

Since the Justice Centre receives no government funding, we depend on the generosity of people like you and your dedication to the defence of our freedoms. DONATE TODAY

Every citizen in Canada and leader needs to watch this.
Każdy obywatel Kanady i każdy przywódca musi to zobaczyć.

Jest to kolejny dowód na szeroką i powszechną koordynację, która wyraźnie kryje się za COVID-19.

Ta sama osoba, która wierzy, że ziemia jest przeludniona, chce „RATOWAĆ” twoje życie SZCZEPIONKĄ . 2

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

PRZECZYTAJ >>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here