Zdjecia z koncertu charytatywnaego “United with Australia” ktory odbyl sie w Domu Polskim Calgary.

Jeszcze jedno wspomnienie z przepięknego koncertu charytatywnego "United with Australia" zainicjowanego przez pania Majke Kowalczyk

0
339
Polonia w calgary United with Australia

ZESPÓŁ MAZOVIA pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy w niedzielne popołudnie zebrali się w Domu Polskim, na pięknym koncercie charytatywnym, z którego dochód przeznaczono na rzecz poszkodowanej pożarami Australii.

Wspaniały to był kocert, zespoły w swoich przepięknych, regionalnych strojach dały popis swoich niezwykłych umiejętności i radości z tańca. 

Dziękujemy wszystkim, którzy całym sercem zaangażowali się w realizację tego szczytnego celu: wszystkim 13 zespołom w tym również zespołowi Młodzi Duchem, sponsorom – Stowarzyszeniu Polsko-Kanadyskiemu, Stowarzyszeniu Polskich Kombatantów , Kings Bakery, Cracovia European Food & Deli, Amandine Bakery, Panu Krzysztofowi Barańskiemu – Dom Polski oraz DJ Marco za ogromną pomoc i wsparcie okazane nam podczas realizacji tego niezwykłego przedsięwzięcia.

Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz tancerzom zespołu Mazovia za ogromną pomoc i serce oraz wszystkim przybyłym gościom, którzy przyczynili się do zebrania środków finansowych dla zniszczonej Australii.

Ze swej strony jesteśmy dumni, że społeczność taneczna stawiła czoło wyzwaniu i dołożyła cegiełkę pomocy dla cierpiących i potrzebujących.

Majka Kowalczyk

Oto “mały” fragment zdjęć jakie otrzymalismy uprzejmisci autora zdjęć pana Piotra Leskiewicza (PLpaparazzi)

Polonia Calgary podaj dalej textNAPISZ W KOMENTARZU CO O TYM MYSLISZ !

Podoba Ci sie ten artykul? Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here