Zobacz dlaczego Polska przestała dostarczać broń Ukrainie.

To działanie Polski może pomóc światu w uniknięciu III wojny światowej.

0
82
Polska ogłosiła decyzję o zaprzestaniu dostaw broni na sąsiednią Ukrainę.

Polska ogłosiła decyzję o zaprzestaniu dostaw broni na sąsiednią Ukrainę. Decyzja ta nastąpiła po tym, jak prezydent Zełenski oskarżył na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych swoich „europejskich przyjaciół” o „zrobienie thrillera ze zbóż spożywczych”.

Polska jest zagorzałym sojusznikiem Ukrainy, dostarczając jej broń o wartości 3 miliardów dolarów. Czy strategia Zełenskiego zantagonizowała jego sojuszników? Palki Sharma ci mówi.

Polska odzyskuje rozum i podejmuje dobrą decyzję o wstrzymaniu dostaw broni na Ukrainę. Brawo Polska!

Zełenski popełnił duży błąd, podnosząc tę kwestię na szczeblu ONZ. Nareszcie świat ujrzał prawdziwą twarz Zełenskiego i jego zespołu.

Nigdy nie gryz palców, które cię karmią.

To działanie Polski może pomóc światu w uniknięciu III wojny światowej.

Szkoda, że decyzja Polski nie zapadła wcześniej – mogłaby zepchnąć Zełenskiego do stołu negocjacyjnego i uratować życie wielu osobom.
Szum się skończył, Europa jest zmęczona amerykańską wojną i wykorzystaniem Ukrainy do walki z Rosją, w Polsce idą wybory i tracą popularność, rządzacy muszą się zmienić, bo inaczej ryzykują przegraną,

Polska jest jednym z najmądrzejszych krajów w Europie, bogatym pod względem kulturowym i historycznym, ale kraj ten nie jest zbudowany na chciwości i terrorze, jak wiele innych krajów europejskich.

Gdyby Polska miała takich przywódców jak Węgry, ta wojna nigdy by się nie zaczęła. Odmawiając przekształcenia terytorium Polski w platformę startową wojny z Rosją, Polska mogła zapobiec tej tragedii.

Miejmy nadzieję, że inne kraje europejskie przestaną działać jak amerykańska marionetka i zaczną myśleć w pierwszej kolejności o interesie swojego kraju.

Przestańcie zaspokajać potrzeby wzrostu amerykańskiej gospodarki. Gospodarka amerykańska rośnie dzięki eksportowi energii i broni, europejska kurczy się z dnia na dzień.

Jeśli masz takich przyjaciół jak Zełenski, kto potrzebuje wrogów?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here