Nielegalni przekraczający granicę mają lepszą opiekę zdrowotną niż Kanadyjczycy.

Dokumenty pokazują, że dostęp do opieki zdrowotnej dla osób ubiegających się o azyl został przedłużony do 20 lat

0
160

Dokumenty pokazują , że nielegalnym osobom przekraczającym granicę i osobom ubiegającym się o azyl, których sprawy nie zostały jeszcze rozpatrzone przed sędzią imigracyjnym, w niektórych przypadkach przysługuje 20 lat pełnego dostępu do pozłacanych usług opieki zdrowotnej.

Zapewnia to dostęp do każdej procedury medycznej dostępnej na podstawie kanadyjskiej Ustawy o zdrowiu, a także pełne ubezpieczenie dentystyczne i leki na receptę finansowane przez podatników, według asystenta medycznego,  who is blowing the whistle on these exorbitant freebees.

Nielegalni przekraczający granicę mają lepszą opiekę zdrowotną niż Kanadyjczycy. 1

Migranci są lepiej objęci zasięgiem niż Kanadyjczycy.

O tym nie usłyszysz w mediach jak CBC (the mainstream media).

Rzeczywistość jest taka – jeśli ktokolwiek w Kanadzie zacznie mówić o problemach w naszym systemie imigracyjnym, jest malowany przez lewicę jako „rasista”.

Asystent medyczny, który pod warunkiem anonimowości rozmawiał ze “the Sun” i przedstawił dokumentację potwierdzającą te roszczenia, pracuje w klinice medycznej w regionie York, która przyjmuje pacjentów objęte planem ubezpieczenia zdrowotnego Ontario (OHIP).

Jak podaje źródło, to jedno biuro w mieście na północ od Toronto przyjmuje 30 do 40 migrantów z 20-letnimi zezwoleniami na każdy tydzień!.

Według informatora migranci wchodzą do kliniki i podają numer identyfikacyjny wydany przez rząd. Gdy numer jest wprowadzany do systemu komputerowego OHIP, pokazuje, jakie usługi osoba jest uprawniona do otrzymania.

Są uprawnieni do wszystkiego. Wszystko. Przez 20 lat ”, powiedział asystent medyczny, który przesłał przykład rządowego certyfikatu z 13 lutego 2020 r., Który wydaje się zapewniać opiekę zdrowotną do 12 lutego 2040 r. 

Źródło wysłało stronę profilu klienta z Blue Cross, firmy ubezpieczeniowej, która zapewnia dodatkowe ubezpieczenie, za które Kanadyjczycy płacą z własnej kieszeni, co pokazuje 20-letni okres ubezpieczenia.

Dokumenty wydane irańskiej kobiecie w latach 70. wyjaśniają, że jest ona osobą ubiegającą się o azyl i nie uzyskała jeszcze statusu uchodźcy w Kanadzie.

Certyfikat został wydany przez Departament Imigracji, Uchodźców i Obywatelstwa Kanady i określa podstawy świadczenia bezpłatnej, nieograniczonej i dostępnej opieki zdrowotnej dla osób, które nie są obywatelami Kanady, a nawet stałymi mieszkańcami.

„Wyżej wymieniona osoba kwalifikuje się do pokrycia kosztów opieki zdrowotnej w ramach Tymczasowego Federalnego Programu Zdrowia (IFHP). Ochrona ta może zostać anulowana bez powiadomienia, jeśli status imigracyjny danej osoby ulegnie zmianie ”- czytamy w dokumencie.

Tymczasowy Federalny Program Zdrowia stał się politycznym workiem treningowym w ostatnich latach.

Poprzedni konserwatywny rząd anulował program dla migrantów przybywających z bezpiecznych krajów i fałszywych osób ubiegających się o azyl, których wniosek o uchodźcę został odrzucony przez sędziego imigracyjnego.

W porywającym orzeczeniu wyznaczony przez Liberała sędzia federalny skreślił zmiany, stwierdzając, że „okrutne i niezwykłe” jest to, że rząd odmawia bezpłatnej opieki zdrowotnej nielegalnym imigrantom.

Liberałowie z Trudeau i większość mediów podwoiła się w tej krętej linii rozumowania, nalegając, aby konserwatyści ograniczyli opiekę zdrowotną dla uchodźców – nawet jeśli cięcia dotyczyły tylko osób, których wyraźnie nie uznano za uchodźców.

Trudeau dokonał znaczących zmian w programie określania uchodźców, w tym wyeliminował proces przyspieszający przesłuchania i deportacje osób ubiegających się o azyl pochodzących z bezpiecznych krajów.

Zobowiązał się do utrzymania IFHP na miejscu, nawet dla fałszywych uchodźców i nielegalnych migrantów! 

Według strony rządowej zasięg IFHP jest „ograniczony i tymczasowy”. Ale choć twierdzi, że jest ograniczony, wyjaśnia również, dlaczego migranci są lepiej chronieni niż Kanadyjczycy.

„O ile podstawowe ubezpieczenie w Kanadzie jest podobne do ubezpieczenia zdrowotnego zapewnianego przez regionalne i terytorialne plany ubezpieczenia zdrowotnego… świadczenia nie są dokładnie takie same. Korzyści odzwierciedlają tymczasowy charakter programu. ”

Dwadzieścia lat nie jest dokładnie tymczasowe.

„Naprawdę wierzę, że opinia publiczna nie jest tego świadoma”. powiedział demaskator. „Byłem zszokowany, kiedy dowiedziałem się o tym, że my jako podatnicy płacimy za tego rodzaju ochronę i za ten czas”.

„Nasi weterani, społeczności tubylcze, samotne matki, bezdomni i osoby starsze nie otrzymują takich świadczeń”,

powiedział asystent medyczny.

„Wszyscy płacimy z kieszeni za wiele tych rzeczy”.

To nie w porządku.

Rząd potwierdził pytania od firmy Sun dotyczące tego 20-letniego dostępu, ale nie podał żadnych uwag ani wyjaśnień w momencie publikacji..

O tej historii nie usłyszysz w mediach głównego nurtu.

Podczas gdy media głównego nurtu MSM powtarzają argumenty Partii Liberalnej, przekazujemy prawdę.
POPIERAJ

True North logo

Support truly independent media in Canada: http://www.tnc.news/donate/

Skrajnie lewicowi radykałowie hamują rozwój gospodarki Kanady. Nic się nie robi, ponieważ skrajnie lewicowi radykałowie rządzą.

Polonia Calgary podaj dalej textWe need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others in every comment.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here